Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Wybierz stacjonarny czytnik RFID odpowiadający Twoim potrzebom. Oferujemy wielokanałowe czytniki RFID UHF pracujące z jedną, bądź większą ilością anten RFID. Zobacz dostępne modele w wersjach 2, 4, 8 i 12–kanałowych. Czytniki wielokanałowe wykorzystasz między innymi do budowy bramki RFID, czy śledzenia przemieszczania się osób i przedmiotów (np. pacjenci w szpitalu, majątek w firmie). W logistyce sprawdzą się do śledzenia palet, przesyłek i kontenerów w łańcuchu dostaw. Na produkcji będziesz mógł śledzić wyroby, półprodukty, ale także lokalizację maszyn i narzędzi. W innych branżach posłużą do rejestracji i śledzenia obiektów, procesów i towarów. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie anteny RFID oraz okablowanie. Znajdź stacjonarny czytnik RFID spełniający Twoje wymagania.

Stacjonarny czytnik RFID można wykorzystać do budowy własnego systemu, albo pojedynczego punktu RFID. W zależności od potrzeb można wykorzystać czytniki wielokanałowe (2, 4, 8 i 12), które obsługują daną liczbę anten. Dzięki temu kupując jeden stacjonarny czytnik RFID można zbierać dane z różnych lokalizacji.

Czytniki stacjonarne są wykorzystywane w różnych dziedzinach gospodarki. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim w firmach produkcyjnych, w transporcie i logistyce. Z powodzeniem można je wykorzystywać wszędzie tam, gdzie konieczne jest zbieranie danych z przemieszczających się tagów RFID.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.