Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Wybierz stacjonarny czytnik RFID odpowiadający Twoim potrzebom. Oferujemy wielokanałowe czytniki RFID UHF pracujące z jedną, bądź większą ilością anten RFID. Zobacz dostępne modele w wersjach 2, 4, 8 i 12–kanałowych. Czytniki wielokanałowe wykorzystasz między innymi do budowy bramki RFID, czy śledzenia przemieszczania się osób i przedmiotów (np. pacjenci w szpitalu, majątek w firmie). W logistyce sprawdzą się do śledzenia palet, przesyłek i kontenerów w łańcuchu dostaw. Na produkcji będziesz mógł śledzić wyroby, półprodukty, ale także lokalizację maszyn i narzędzi. W innych branżach posłużą do rejestracji i śledzenia obiektów, procesów i towarów. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie anteny RFID oraz okablowanie. Znajdź stacjonarny czytnik RFID spełniający Twoje wymagania.

Rodzaj

Ilość obsługiwanych anten

Producent

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Czytnik RFID UHF Zebra FX9600 to wydajny czytnik RFID UHF do zastosowań w przemyśle, logistyce i innych obszarach wymagających skutecznej identyfikacji asortymentu.

Zebra FX9600 pozwala na rejestrację dużej ilości obiektów oznaczonych tagami RFID. Automatyczne śledzenie produktów za pomocą identyfikatorów RFID i etykiet zmniejsza liczbę błędów i oszczędza czas. W porównaniu z ręcznym przechwytywaniem za pomocą skanera kodów kreskowych zwiększa się wielokrotnie wydajność.

Dostępne oprogramowanie RFID Navigator ReadApp, pozwala wdrożyć ten czytnik bez konieczności pisania własnego oprogramowania middleware i od razu korzystać z zalet technologi RFID. Odczytane dane zapisywane są do pliku CSV lub bazy MS SQL skąd łatwo je zintegrować z innymi systemami informatycznymi przedsiębiorstwa.

Przemysłowy czytnik Zebra FX9600 doskonale sprawdzi się w systemach identyfikacji RFID szeroko stosowanych w:

 • przemyśle
 • logistyce
 • magazynie
 • liniach produkcyjnych
 • zautomatyzowanych pralniach

Dzięki wysokiej jakości aluminiowej obudowie (certyfikat zgodności z IP53 i standardami MIL-STDD-810G) czytnik RFID Zebra FX9600 jest optymalnie przygotowany do codziennego użytkowania w trudnych warunkach przemysłowych, w których występuje kurz, brud i wahania temperatury.

Wszystkie wejścia i wyjścia kablowe znajdują się po tej samej stronie urządzenia, co znacznie upraszcza instalację obniżając koszty wdrożenia.

Czytnik RFID UHF Zebra FX9600 – przykładowe zastosowania

 • Praca na linii produkcyjnej – Anteny UHF przyłączone do czytnika ustawione wzdłuż linii produkcyjnej pozwalają na rejestrację wszelkich zdarzeń zachodzących na linii produkcyjnej.
 • Ewidencja materiałów, towarów i palet w magazynie – W pełni automatyczne ewidencjonowanie wjazdu i wyjazdu wszelkiego materiału przewożonego do i z magazynu, dzięki zastosowaniu odpowiednich tagów do oznaczania sprzętu, oraz od 4 do 8 anten zainstalowanych w strefie przemieszczania się asortymentu pozwala na pełną rejestrację zachodzących zdarzeń.

Dlaczego warto kupić 4 lub 8 kanałowy czytnik Zebra FX9600

 • wysoka jakość gwarantowana przez firmę Zebra,
 • duża dostępna liczba wejść i wyjść GPIO,
 • wysoka wydajność dzięki zastosowaniu szybkiego procesora oraz dużej pamięci RAM,
 • praca w oparciu o system operacyjny Linux,
 • zasilanie 24VDC lub PoE.

Kategorie produtków

Dostawcy

Zapytaj o produkt

Czytnik RFID UHF Zebra FX9600

Wyślij pytanie o dostępność, specyfikację techniczną, zastosowanie lub inne aspekty związane z tym produktem.