Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Aplikacja RFID Navigator Manager

Aplikacja RFID Navigator Manager to centralny punkt zarządzania w Twoim systemie RFID Navigator, który pozwala z jednego miejsca zarządzać zasobami przedsiębiorstwa: majątkiem trwałym, materiałami, wyrobami z produkcji, towarami, narzędziami, częściami zamiennymi, a także monitorować pracowników.

Wygodnie przeglądaj i zarządzaj swoimi danymi

Technologia RFID pozwoli Ci w łatwy sposób uzyskać dostęp do ogromnej ilości danych, które umożliwiają monitorowanie i ocenę wydajności Twoich procesów produkcji, logistyki wewnątrzzakładowej i przemieszczania się zasobów firmy. RFID Navigator Manager łatwo integruje wszystkie czytniki i bramki RFID w jedną bazę danych.

Zebrane dane prezentowane są w przejrzystym panelu, na którym w zależności od potrzeb, możesz je dowolnie filtrować, sortować i przeglądać. Interesujące Cię wyniki wydrukujesz, zapiszesz do pliku PDF lub Excel w celu dokładnych analiz kluczowych dla efektywnej, optymalnej pracy Twojego przedsiębiorstwa.

Podstawowe operacje monitoringu RFID

Śledzenie, traceability – rejestrowanie drogi obiektu w poszczególnych punktach procesu.

Historia produktu – podgląd całej historii procesów danego obiektu.

Ostatnio widziany – w którym punkcie procesu aktualnie znajdują się monitorowane obiekty.

Dostępność – liczba obiektów dostępnych w każdym punkcie procesu – łańcucha dostaw.

Części składowe Aplikacji RFID Navigator Manager

Części składowe aplikacji zarządzającej RFID Navigator Manager umożliwiają elastyczną konfigurację podczas wdrożenia oraz łatwy dostęp do zbieranych danych.

1

Kartoteka obiektów

Pełna informacja o nadzorowanych zasobach i ich oznakowaniu. Programowanie znaczników RFID lub wydruk etykiet znakujących.

2

Panel Podglądu Zdarzeń

W panelu zobaczysz wszystkie informacje o drodze obiektu, rejestracji pojawienia się w poszczególnych lokalizacjach i co działo się na kolejnych etapach w trakcie procesu. Wszystko przedstawione jest w postaci przejrzystych tabel i raportów gotowych do wydruku lub dalszej analizy.

3

Słowniki danych konfiguracyjnych

Zdefiniujesz najlepiej dopasowane stałe parametry konfiguracyjne Twoich procesów, statusów, stref i punktów odczytu.

4

Integracje API i MS SQL

Otwarta architektura systemu zapewni wymianę danych pomiędzy różnymi systemami Twojego przedsiębiorstwa.

Przyjazna aplikacja RFID Manager zbiera i wizualizuje w jednym miejscu wszystkie monitorowane przez Ciebie zasoby. Odpowie na Twoje pytania odnośnie zarządzanych zasobów i procesów: na jakim etapie się znajdują, w jakim są teraz stanie, w podziale na różne rodzaje zasobów, lokalizację, czas zdarzenia oraz osoby za nie odpowiedzialne. 

Dzięki tej wiedzy zyskasz automatyczną kontrolę nad swoimi procesami i solidne dane do ich optymalizacji. 

Poznaj cały system RFID Navigator

Umów się już dziś na prezentację zdalną systemu z naszym specjalistą RFID.
Darmowy e-book 8 schematów wdrożeń RFID

Pobierz e-booka

Zanim opuścisz naszą stronę pobierz bezpłatnego e-booka, w którym znajdziesz 8 sprawdzonych schematów wdrożeń systemów RFID.

Wykorzystaj je w swojej firmie!