Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Aplikacja RFID Navigator Manager

Aplikacja RFID Navigator Manager to centralny punkt zarządzania w Twoim systemie RFID Navigator, który pozwoli zarządzać zasobami przedsiębiorstwa: majątkiem trwałym, materiałami w produkcji, towarami, narzędziami, częściami zamiennymi, a także monitorować pracowników.

Wygoda w zarządzaniu danymi​

Technologia RFID pozwoli Ci w łatwy sposób uzyskać dostęp do ogromnej ilości danych, które umożliwiają monitorowanie i ocenę wydajności Twoich procesów produkcji, logistyki wewnątrzzakładowej i przemieszczania się zasobów firmy. RFID Navigator Manager łatwo integruje wszystkie czytniki i bramki RFID w jedną bazę danych.

Zebrane dane prezentowane są w przejrzystym panelu, w którym, w zależności od potrzeb, każdy użytkownik może je dowolnie filtrować, sortować i przeglądać. Interesujące Cię wyniki wydrukujesz, zapiszesz do pliku PDF lub Excel w celu dokładnych analiz, które są kluczowe dla efektywnej, optymalnej pracy każdego przedsiębiorstwa.

Podstawowe operacje

Śledzenie, traceability – rejestrowanie drogi obiektu na poszczególnych punktach procesu
Historia produktu – podgląd całej historii procesów danego obiektu
Ostatnio widziany – w którym punkcie procesu aktualnie znajdują się monitorowane obiekty
Dostępność – liczba obiektów dostępnych w każdym punkcie procesu – łańcucha dostaw.

Części składowe Aplikacji RFID Navigator Manager

Od tego, czy zarządzanie systemem RFID będzie skuteczne zależy wiele czynników. Części składowe aplikacji zarządzającej RFID Navigator Manager umożliwiają elastyczną konfigurację podczas wdrożenia oraz łatwy dostęp do zbieranych danych.
1

Kartoteka obiektów

Pełna informacja o nadzorowanych zasobach i ich oznakowaniu. Programowanie znaczników RFID lub wydruk etykiet znakujących.

2

Panel Podglądu Zdarzeń

W panelu zobaczysz wszystkie informacje o drodze obiektu, rejestracji pojawienia się w poszczególnych lokalizacjach i co działo się na kolejnych etapach w trakcie procesu. Wszystko przedstawione jest w postaci przejrzystych tabel i raportów gotowych do wydruku lub dalszej analizy.

3

Słowniki danych

Zdefiniujesz najlepiej dopasowane stałe parametry konfiguracyjne Twoich procesów, statusów, stref i punktów odczytu.

4

Integracje

Otwarta architektura systemu zapewni wymianę danych pomiędzy różnymi systemami Twojego przedsiębiorstwa.
RFID Navigator Manager to sposób na zarządzanie systemem RFID. Przyjazna aplikacja zbiera w jednym miejscu całe monitorowanie i zarządzanie Twoimi procesami. Odpowie na pytania odnośnie zarządzanych zasobów, na jakim etapie się znajdują, w jakim są teraz stanie, w podziale na różne rodzaje zasobów, lokalizację, czas zdarzenia oraz osoby za nie odpowiedzialne.

Poznaj cały system RFID Navigator

Umów się już dziś na prezentację zdalną systemu z naszym specjalistą RFID.
Darmowy ebook

Jak zarządzać procesami firmy z RFID?

Zobacz także

Jak prawidłowo zarządzać procesami firmy dzięki RFID?

Darmowy e-book 8 schematów wdrożeń RFID

Pobierz e-booka

Zanim opuścisz naszą stronę pobierz bezpłatnego e-booka, w którym znajdziesz 8 sprawdzonych schematów wdrożeń systemów RFID.

Wykorzystaj je w swojej firmie!