Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Oprogramowanie RFID – kompletne projekty RFID i rozwiązania gotowe do szybkiego wdrożenia: przemysł, produkcja, logistyka, magazyn, inwentaryzacja, kontrola dostępu, służba zdrowia. W skład systemu RFID wchodzi dedykowane oprogramowanie, czytniki, anteny, moduły RFID, okablowanie i tagi.

Wiemy, jak istotne jest przemyślane projektowanie systemów RFID, dlatego wspomagamy ten proces i realizację projektów RFID pod konkretne rozwiązania. Wdrażamy je w całości lub dobieramy części i integracje z ERP.

Więcej przykładów wdrożeń rozwiązań RFID i tego jakie korzyści potrafi przynieść mądre projektowanie systemów RFID poznasz na naszym blogu. Tam znajdziesz inspirację do wykorzystania RFID w swoich projektach.

Oprogramowaniem RFID, które integruje ze sobą czytniki i systemy RFID w jedną całość jest RFID Navigator. To modułowy system do monitorowania majątku i osób, śledzenia produkcji oraz przepływu towarów. Lokalizuje i usuwa wąskie gardła procesów.

Przeznaczenie

Kategorie produtków

Dostawcy

Zapytaj o produkt

Rejestrator RFID

Wyślij pytanie o dostępność, specyfikację techniczną, zastosowanie lub inne aspekty związane z tym produktem.