Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Najpopularniejsze etykiety RFID UHF dalekiego zasięgu firm Smartrac, Confidex, Omni-ID. Łatwe w montażu z uwagi na warstwę kleju. Papierowa powierzchnia umożliwia zadruk etykiet inwentaryzacyjnych lub logistycznych. Specjalne etykiety na powierzchnie metalowe także z możliwością zadruku. Naklejki RFID są idealne do inwentaryzacji środków trwałych i wyposażenia, oznakowania majątku, wyrobów, towarów, identyfikacji produktów.

Etykieta RFID używana jako naklejka zbliżeniowa RFID jest niedrogim wariantem znakowania w tej technologii. Naklejka RFID jest dobrym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie etykiety RFID nie znajdują się w trudnych, przemysłowych warunkach.

Nie wiesz, jaka RFID naklejka zbliżeniowa sprawdzi się u Ciebie najlepiej? Nasi specjaliści pomogą dobrać najlepszą etykietę, sposób kodowania i zadruku dla danego projektu. Napisz lub zadzwoń!

Ceny już od 0,48 zł przy rozmiarze pamięci: 96-EPC Bits 512 User Bits 64 Bit Unique TID 32 Bit Access and Kill Passwords.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.