Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Szybkie wyszukiwanie dokumentów i akt z technologią RFID

Trudności ze znalezieniem odpowiedniego dokumentu, gdy gonią terminy, a petent się niecierpliwi, to źródło stresu i opóźnień w pracy. Problem ten często dotyka pracowników urzędów, sądów, instytucji, czy działów księgowych.
Po wdrożeniu łatwego w obsłudze systemu RFID Navigator już nigdy nie będziesz gorączkowo poszukiwać dokumentów i w spokoju zajmiesz się swoimi właściwymi obowiązkami. Technologia RFID skraca wyszukiwanie dokumentów i teczek z aktami do zaledwie kilkunastu sekund.
Czołówka Systemu RFID Navigator do wyszukiwania dokumentów

Co zyskasz wdrażając system do odszukiwania dokumentów i akt?

Unikniesz stresujących sytuacji, w których ponaglają Cię terminy i petenci.

Diametralnie skrócisz czas potrzebny na odnalezienie dokumentów. Zaoszczędzone godziny możesz poświęcić na bardziej produktywne zajęcia.

Unikniesz komplikacji związanych z koniecznością odtwarzania treści zagubionych dokumentów.

Trwale oznakujesz akta dzięki etykietom RFID. Takie oznakowanie będzie czytelne nawet po wielu latach.

Jak przyspieszyć odszukiwanie dokumentów i akt?

Jeśli pracujesz na co dzień z dużą ilością dokumentów, to na pewno zdajesz sobie sprawę, jak ważna jest dokładna ewidencja akt. Niestety nawet mimo najlepszej organizacji zdarza się, że teczka z dokumentami ląduje nie w tym miejscu gdzie powinna. Zdarza się, że poszukiwania zagubionych akt mogą trwać nawet tygodniami.

Na szczęście możesz uniknąć żmudnego poszukiwania teczek, a czas wyszukiwania akt po sygnaturze liczyć w sekundach, a nie dniach. Jak to zrobić? Potrzebujesz do tego tylko 3 rzeczy:

Jak działa wyszukiwanie dokumentów i akt z RFID?

Każda zarejestrowana w systemie teczka posiada naklejoną etykietę RFID, na której nadrukowana jest sygnatura. RFID Navigator jako program do prowadzenia archiwum i zarządzania dokumentacją archiwalną działa we współpracy z czytnikiem.

Wyszukiwarka akt sądowych - kolektor akt

Wszystkie operacje wyszukiwania akt odbywają się za pomocą mobilnego lokalizatora RFID (czytnika), który jak po sznurku prowadzi użytkownika do miejsca przechowywania konkretnej teczki.

Chcąc wyszukać konkretną teczkę w szafach archiwum wystarczy wprowadzić poszukiwaną sygnaturę akt do czytnika i rozpocząć wyszukiwanie. Gdy zarejestruje on sygnał radiowy pochodzący z etykiety RFID danej teczki, automatycznie powiadomi o jej wykryciu.

Mobilny lokalizator akt RFID jest bardzo prosty w obsłudze i gwarantuje wysoką skuteczność wyszukiwania i ewidencji akt.

Odszukaj dokumenty i teczki w ciągu sekund

Ręczne przeszukiwanie pokoju pełnego zarchiwizowanych dokumentów i ewidencja akt zajmują wiele godzin. W przypadku gdy czynność trzeba powtórzyć w kilku, klikunastu, czy kilkudziesięciu pomieszczeniach znalezienie wszystkich potrzebnych teczek z aktami może trwać tygodniami.

Oprogramowanie do obsługi archiwum sprawi, że już po kilkudziesięciu sekundach będziesz wiedzieć czy poszukiwana teczka z aktami znajduje się w tym pomieszczeniu, a jeśli tak, to w którym miejscu. 

Pełne bezpieczeństwo danych i szybkie wdrożenie

RFID Navigator zupełnie nie ingeruje w inne systemy informatyczne oraz nie gromadzi, ani nie przetwarza żadnych danych osobowych. Funkcjonowanie wyszukiwarki RFID sprowadza się jedynie do wprowadzenia do systemu sygnatury akt, identyfikatora etykiety znajdującej się na teczce oraz (opcjonalnie) informacji o przypisanej lokalizacji danych akt. 

System wyszukiwania akt sądowych RFID jest  bardzo łatwy do wdrożenia. Stanowi niezależne rozwiązanie, a jego implementacja trwa maksymalnie 2 dni.

Działanie w każdym miejscu, nawet bez dostępu do sieci

Architektura systemu sprawia, że do poprawnego działania nie wymaga bieżącego dostępu do Internetu:

Odszukiwanie akt sądowych RFID bez Wi-Fi

Koniec z ręcznymi poszukiwaniami dokumentów.
Ułatw sobie codzienną pracę z systemem RFID Navigator!
Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, aby sprawdzić czy to rozwiązanie jest dla Ciebie:

Przeczytaj także:

Darmowy ebook

Jak zarządzać procesami firmy z RFID?

Zobacz także

Kategorie

Darmowy e-book 8 schematów wdrożeń RFID

Pobierz e-booka

Zanim opuścisz naszą stronę pobierz bezpłatnego e-booka, w którym znajdziesz 8 sprawdzonych schematów wdrożeń systemów RFID.

Wykorzystaj je w swojej firmie!