Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Mobilny Navigator RFID – usprawnij swoją pracę czytnikiem mobilnym

Anteny UHF do systemu RFID Navigator

Jeżeli chcesz bez większego wysiłku rejestrować wydania, zwroty lub przesunięcia swoich towarów, wyrobów, narzędzi lub innego majątku, to ta aplikacja mobilna RFID  jest prostym do wdrożenia rozwiązaniem. Nie wymaga instalowania skomplikowanych bramek RFID i prowadzenia infrastruktury.  

Wyeliminujesz pomyłki w zliczaniu produktów, błędne wysyłki, straty opakowań, palet lub kontenerów. Dzięki niej będziesz mógł śledzić ich status i położenie. Znaleźć miejsca gdzie powstają opóźnienia lub straty materialne.

Praca aplikacji RFID Navigator Mobile

Skanuj i kontroluj swoje zasoby wygodnym i prostym w obsłudze czytnikiem mobilnym

Śledzenie produkcjiskanuj i zliczaj swoje wyroby lub palety na kolejnych etapach produkcji. Dostaniesz jasny obraz przebiegu produkcji i będziesz mógł wyeliminować wąskie gardła.

Pojemniki zwrotneSkanuj pojemniki wyjeżdżające do klientów, dzięki czemu będziesz wiedział gdzie są i zabezpieczysz się przed ich utratą.

Logistyka – skanowanie palet i kontenerów – umożliwi dokumentowanie i optymalizację drogi produktu

Magazynprzyjęcia, wydania lub kompletacja za pomocą terminali magazynowych z czytnikiem RFID. 

Zarządzanie dokumentacją, archiwa – dzięki wyszukiwarce dokumentów, już nie będziesz tracił czasu na szukanie zapodzianej dokumentacji lub akt.

Oznakowanie i  inwentaryzacja majątkuweryfikuj położenie i wykorzystanie firmowego majątku, maszyn i sprzętu dzięki prostej w obsłudze aplikacji inwentaryzacyjnej.

W prosty sposób rejestruj ruchy zasobów na terenie firmy

Ta aplikacja Mobilna RFID sprawi, że wszystkie ruchy magazynowe, przepływ produkcji, zmiana położenia lub stanu będą widoczne w systemie na bieżąco. Nawet jeżeli pracownicy pracują w odległych halach lub oddziałach wszystkie dane są aktualizowane on-line w czasie rzeczywistym i widoczne w panelu podglądu danych Manager RFID Navigator lub bezpośrednio w Twojej bazie danych MS SQL.

Już nic nie będzie hamowało realizacji Twoich projektów, zleceń oraz kontroli zasobów rozmieszczonych nawet po całym kraju. Zarządzanie przedsiębiorstwem będzie płynniejsze, a dane będą spływać na bieżąco.

Wybierz najlepszy dla siebie sposób oznakowania

Aplikacja mobilna RFID Navigator Mobile potrafi pracować aż w trzech trybach, w zależności od Twoich potrzeb: skanuje znaczniki RFID UHF, odczytuje znaczniki NFC oraz skanuje kod kreskowy i kody QR (zobacz standardy kodowania GS1).
Technologie RFID Navigator Mobile

Dzięki dużym możliwościom konfiguracji, bez trudu dostosujesz tą aplikację do procesów Twojego przedsiębiorstwa. Możesz dopasować nawet jej słownictwo do zwrotów branżowych, do których jesteś przyzwyczajony.

Pracuj wygodnie prostym w obsłudze czytnikiem

Aplikacja mobilna RFID Navigator

Aplikację RFID Navigator Mobile w wersji z kodem kreskowym, kodem QR i NFC możesz uruchomić i wykorzystywać również na zwykłym smartfonie, jednak to profesjonalne kolektory danych ze skanerami RFID UHF gwarantują większy komfort pracy.

Przemysłowe kolektory danych w przeciwieństwie do smartfonów są bardzo odporne na ciężkie warunki pracy. Skanery RFID i kodów kreskowych są szybsze i potrafią odczytać informacje nawet z zabrudzonej etykiety, co bardzo przekłada się na komfort i skuteczność codziennej pracy.

Łatwa integracja z innymi Twoim programami

Aplikacja Mobilny Navigator RFID na urządzenia Android przesyła zebrane dane za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub Internet do centralnej bazy przedsiębiorstwa za pomocą wywołania funkcji API Web Services, eksportu danych w formacie JSON, plików Excel lub za pomocą serwera FTP.

Dzięki tej elastyczności, Twój dział informatyki bardzo łatwo dostosuje sposób komunikacji do Twoich potrzeb.

Jeżeli chcesz usprawnić kontrolę zasobów swojej firmy, szczegółowo śledzić ich przemieszczanie się i znaleźć miejsca gdzie narażony jesteś na opóźnienia lub straty materialne, to właśnie to zrobi Mobilny Navigator RFID. Bez instalowania skomplikowanych bramek RFID i prowadzenia infrastruktury. Łatwy w obsłudze jak znane terminale mobilne.

Aplikację Mobilny Navigator z powodzeniem zastosujesz do:
Darmowy e-book 8 schematów wdrożeń RFID

Pobierz e-booka

Zanim opuścisz naszą stronę pobierz bezpłatnego e-booka, w którym znajdziesz 8 sprawdzonych schematów wdrożeń systemów RFID.

Wykorzystaj je w swojej firmie!

Zapytaj o produkt

Wyślij pytanie o dostępność, specyfikację techniczną, zastosowanie lub inne aspekty związane z tym produktem.