Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

RFID Navigator Mobile – Aplikacja mobilna RFID

Anteny UHF do systemu RFID Navigator

Praca mobilna umożliwia wydajną pracę w dowolnym miejscu za pomocą wygodnego czytnika. Jest dokładna, a jej efekty nie męczą pracowników. Nowa generacja czytników mobilnych RFID (kolektor danych RFID), oparta jest o najpopularniejszy na świecie system operacyjny Android, który stosuje się w smartfonach i tabletach.

Praca aplikacji RFID Navigator Mobile

W czym może Tobie pomóc aplikacja mobilna RFID Navigator Android

Produkcja – skanowanie wyrobu lub palety na kolejnych etapach – daje obraz przebiegu produkcji i eliminuje wąskie gardła.
Pojemniki zwrotne – skanowanie pojemników wyjeżdżających do klientów – zabezpiecza je przed zaginięciem.
Logistyka – skanowanie palet i kontenerów – umożliwia śledzenie drogi produktu.
Magazyn – wspomaganie operacji magazynowych – ułatwia odszukanie zaginionego towaru lub kompletowanie zamówienia.
Archiwa – wspomaganie śledzenia obiegu dokumentacji – ułatwia zarządzanie nią.
Ewidencja majątku – zapamiętywanie ostatniej pozycji i stan majątku – monitoruje jego wykorzystanie oraz inwentaryzacje.
Zasoby ludzkie – ułatwia lokalizowanie osób wchodzących na teren zakładu, do pomieszczeń, ubezpiecza ewakuację.

Jak zmieni się zarządzanie zasobami i procesami w Twojej firmie?

Aplikacja Mobilna RFID sprawi, że zyskasz proste w obsłudze, szybkie i dokładne narzędzie do rejestrowania przemieszczania się Twoich zasobów na terenie firmy. 

Wszystkie ruchy magazynowe, przepływ produkcji, zmiana położenia lub stanu będą widoczne w systemie na bieżąco. Nawet jeżeli pracownicy pracują w odległych halach lub oddziałach wszystkie dane będą aktualizowane on-line w czasie rzeczywistym i widoczne w panelu podglądu danych modułu RFID Navigator Manager lub bezpośrednio z Twojej bazy danych MS SQL.

Nic nie będzie hamowało realizacji Twoich projektów, zleceń oraz kontroli zasobów rozmieszczonych nawet po całym kraju. Zarządzanie przedsiębiorstwem będzie płynniejsze, a dane będą spływać na bieżąco.

Wybierz wygodną dla siebie metodę identyfikacji

Aplikacja mobilna RFID Navigator Mobile potrafi pracować aż w trzech trybach, w zależności od Twoich potrzeb:

Odczytuje znaczniki RFID UHF
Odczytuje znaczniki NFC
Skanuje kod kreskowy i kody QR (zobacz standardy kodowania GS1)

Dzięki dużym możliwościom konfiguracji, bez trudu dostosujesz tą aplikację do procesów Twojego przedsiębiorstwa. Możesz dopasować nawet jej słownictwo do zwrotów branżowych, do których jesteś przyzwyczajony.

Wygoda i komfort użytkowania czytnika mobilnego

Aplikacja mobilna RFID Navigator

Aplikację RFID Navigator Mobile w wersji z kodem kreskowym i NFC możesz uruchomić i wykorzystywać również na zwykłym smartfonie, jednak to profesjonalne kolektory danych ze skanerami RFID UHF gwarantują większy komfort pracy.

Przemysłowe kolektory danych w przeciwieństwie do smartfonów są bardzo odporne na ciężkie warunki pracy. Skanery RFID lub kodów kreskowych są szybsze i potrafią odczytać informacje nawet z zabrudzonej etykiety, co bardzo przekłada się na komfort i skuteczność codziennej pracy.

RFID Navigator Mobile - tryby pracy w sieci

Aplikacja RFID Navigator Mobile na system Android przesyła zebrane dane za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub Internet do centralnej bazy przedsiębiorstwa za pomocą:
1

Wywołania funkcji Web Services

2

Eksportu danych w formacie JSON

3

Za pomocą serwera FTP

Dzięki tej elastyczności bardzo łatwo dostosujesz sposób komunikacji do Twoich potrzeb.
Jeżeli chcesz uszczelnić kontrolę zasobów swojej firmy, szczegółowo śledzić ich przemieszczanie się i znaleźć miejsca gdzie narażony jesteś na opóźnienia lub straty materialne, to RFID Navigator Mobile jest prostym do wdrożenia rozwiązaniem. Nie wymaga instalowania skomplikowanych bramek RFID i prowadzenia infrastruktury. Może pracować samodzielnie, ale najlepiej w ramach Systemu RFID Navigator.
Poznaj funkcje i zastosowania systemu RFID Navigator
Darmowy e-book 8 schematów wdrożeń RFID

Pobierz e-booka

Zanim opuścisz naszą stronę pobierz bezpłatnego e-booka, w którym znajdziesz 8 sprawdzonych schematów wdrożeń systemów RFID.

Wykorzystaj je w swojej firmie!

Zapytaj o produkt

Wyślij pytanie o dostępność, specyfikację techniczną, zastosowanie lub inne aspekty związane z tym produktem.