Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Jak zaprogramować znaczniki RFID, aby łatwo kontrolować towary i majątek trwały? 

Anteny UHF do systemu RFID Navigator
Planujesz oznakować swoje wyroby, firmowy majątek, palety, dokumenty lub towary? Opracowaliśmy specjalne i łatwe do wdrożenia oprogramowanie, które umożliwia programowanie znaczników i wydruk etykiet dla oznaczenia Twoich towarów lub wyrobów za pomocą znaczników RFID, NFC, kodów kreskowych lub QR.

Funkcjonalność oprogramowania RFID Navigator nie jest ograniczona do samego programowania tagów, ale zapewnia wszystko to co jest potrzebne do zbudowania systemu np. dla produkcji: prowadzenie kartoteki wyrobów, odczyt znaczników w wielu punktach procesu, zbieranie i prezentowanie danych, raporty, uprawnienia dostępu do danych oraz integracja na poziomie bazy danych lub API z innymi systemami klienta.

1

Programowanie za pomocą aplikacji mobilnej

Łatwe programowanie znaczników za pomocą aplikacji Mobilny Navigator uruchomionej na profesjonalnym kolektorze danych z czytnikiem– programatorem (znaczniki RFID UHF) lub na telefonie komórkowym (znaczniki zbliżeniowe NFC). Zaletą jest możliwość programowania w dowolnym miejscu, tam gdzie znajduje się oznakowany przedmiot. Dzięki transmisji do centralnej bazy danych w jednym miejscu masz podgląd wszystkich programowanych w firmie znaczników.

Poznaj wygodny programator w aplikacji Mobilny Navigator RFID >>

Kolektor danych Chainway C72 - czytnik RFID UHF
2

Programowanie za pomocą czytnika biurkowego

Programowanie znaczników oparte o biurkowy czytnik RFID Desktop Reader 2 i oprogramowanie Navigator RFID. Wystarczy zbliżyć pojedynczy znacznik do czytnika, który odczyta lub zapisze unikalny, elektroniczny kod towarowy TID lub EPC (w zależności od zastosowania i trybu pracy). Proste w obsłudze urządzenie, estetyczne, nie zajmuje miejsca na biurku, podłączone typowym przewodem USB. Dzięki funkcji programowania seryjnego, możesz szybko zaprogramować dużą liczbę znaczników.

Poznaj program RFID Navigator z programatorem znaczników >>

3

Programowanie i zadruk etykiet drukarką RFID

Programowanie znaczników oparte o drukarkę etykiet RFID umożliwia seryjne programowanie etykiet RFID wraz z opcjonalnym zadrukiem. Etykieta może zawierać np. nazwę produktu, indeks materiałowy, numer inwentarzowy, sygnaturę, a także numer seryjny, kod kreskowy lub kod QR z dodatkowo zakodowanym numerem identyfikacyjnym. Dzięki temu etykieta może być odczytywana tradycyjnym skanerem kodów kreskowych, telefonem komórkowym lub profesjonalnym terminalem magazynowym.

Poznaj program RFID Navigator z obsługą wydruku etykiet RFID >>

Jeżeli chcesz oznakować swoje zasoby i mieć nad nimi pełną kontrolę, to zaprogramowanie znaczniki RFID są w wielu przypadkach najlepszym i najnowocześniejszym rozwiązaniem.
Darmowy e-book 8 schematów wdrożeń RFID

Pobierz e-booka

Zanim opuścisz naszą stronę pobierz bezpłatnego e-booka, w którym znajdziesz 8 sprawdzonych schematów wdrożeń systemów RFID.

Wykorzystaj je w swojej firmie!

Zapytaj o produkt

Wyślij pytanie o dostępność, specyfikację techniczną, zastosowanie lub inne aspekty związane z tym produktem.