Poznaj nowy system RFID Navigator, stworzony dla firm, które chcą odczuć natychmiastową korzyść z wdrożenia RFID.  ZOBACZ WIĘCEJ

Kolektory danych RFID UHF – to terminal mobilny z czytnikiem RFID (skaner RFID) oraz najczęściej także ze skanerem kodów kreskowych.

Praca mobilna skraca czas w magazynie, logistyce, produkcji i inwentaryzacji.

Przyszłość należy do urządzeń mobilnych takich jak kolektor danych, wykonujących swoje zadania tu i teraz. Wraz z czytnikami mobilnymi wdrażamy specjalne oprogramowanie (aplikacje mobilne Android), udoskonalające wiele procesów, które do tej pory były wykonywane ręcznie. Skanowanie RFID uwalnia człowieka od konieczności długotrwałej, żmudnej pracy i eliminuje pomyłki.

Kolektor danych i skaner RFID w jednym pozwalają zwiększyć wydajność pracy dzięki swojej niezawodności i połączeniu najważniejszych funkcjonalności obu urządzeń. W naszej ofercie znajdują się kolektory danych znanych marek: Zebra, Xerafy i inne. To najpopularniejsze i najchętniej wybierane modele, które wyróżnia wysoka jakość i doskonała cena.

 

Kolektor danych zmniejsza prawdopodobieństwo pomyłek dzięki dokładniejszymi sczytywaniu etykiet RFID. Wybierając kolektor danych, możesz łatwo zrewolucjonizować znakowanie zasobów swojej firmy, odchodząc od klasycznych kodów kreskowych. Przesyłanie danych odbywa się znacznie szybciej, gromadzone dane są bezpieczne i gotowe do analizy w dowolnym momencie dzięki systemowi RFID. Kolektor danych to niewielkie, poręczne urządzenie, które pomaga na co dzień wielu firmom skutecznie zarządzać swoim majątkiem.

Darmowy ebook - czy RFID jest dla Ciebie? RFID Polska

Sprawdź czy system RFID
jest dla Ciebie!

  • Zobacz na czym polega system RFID.
  • Poznaj praktyczne przykłady wykorzystania RFID.


Zaznacz, jeżeli zgadzasz się z polityką prywatności, możliwością usunięcia swoich danych i chcesz otrzymywać materiały szkoleniowe i informacyjne w postaci PDF, wideo i maili.