Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Jeżeli zależy Tobie na skróceniu czasu pracy w magazynie, kontrolowanie zasobów w logistyce, produkcji i inwentaryzacji, to kolektor danych jest świetnym wyborem. Łatwy w instalacji i integracji. Prosty w obsłudze.

Przyszłość należy do urządzeń mobilnych takich jak kolektor danych (czyli przenośny czytnik RFID) wykonujących swoje zadania tu i teraz. Wraz z czytnikami mobilnymi wdrażamy specjalne oprogramowanie (aplikacje mobilne Android), udoskonalające wiele procesów, które do tej pory były wykonywane ręcznie. Skanowanie RFID uwalnia od konieczności długotrwałej, żmudnej pracy i eliminuje pomyłki.

Poznaj wybrane modele kolektorów danych oraz aplikację mobilną RFID Navigator. Dzięki niej osiągniesz szybki efekt wdrożenia i poprawy efektywności swoich procesów.

[wlpf_filter id="16662635917659"] [wlpf_filter id="16662644205895"] [wlpf_filter id="16662647484243"]

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kolektor danych i skaner RFID w jednym pozwalają zwiększyć wydajność pracy dzięki swojej niezawodności i połączeniu najważniejszych funkcjonalności obu urządzeń. W naszej ofercie znajdują się kolektory danych znanych marek: Zebra, Xerafy i inne. To najpopularniejsze i najchętniej wybierane modele, które wyróżnia wysoka jakość i doskonała cena.

Zobacz jak w praktyce wygląda praca z kolektorem RFID UHF

Skanowanie podczas inwentaryzacji pomieszczenia kolektorem danych z czytnikiem RFID UHF oraz aplikacją Mobilna Inwentaryzacja.

 

Kolektor danych (przenośny czytnik RFID) zmniejsza prawdopodobieństwo pomyłek dzięki dokładniejszymi sczytywaniu etykiet RFID. Wybierając kolektor danych, możesz łatwo zrewolucjonizować znakowanie zasobów swojej firmy, odchodząc od klasycznych kodów kreskowych. Przesyłanie danych odbywa się znacznie szybciej, gromadzone dane są bezpieczne i gotowe do analizy w dowolnym momencie dzięki systemowi RFID. Kolektor danych to niewielkie, poręczne urządzenie, które pomaga na co dzień wielu firmom skutecznie zarządzać swoim majątkiem.

Poznaj aplikację mobilną dla tego kolektora danych!

Zapytaj o produkt

Czytnik Mobilny – kolektor danych RFID UHF 2D Android

Wyślij pytanie o dostępność, specyfikację techniczną, zastosowanie lub inne aspekty związane z tym produktem.