Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Kolektory danych RFID UHF – to terminal mobilny z czytnikiem RFID (skaner RFID, przenośny czytnik RFID) oraz najczęściej także ze skanerem kodów kreskowych.

Praca mobilna skraca czas w magazynie, logistyce, produkcji i inwentaryzacji.

Przyszłość należy do urządzeń mobilnych takich jak kolektor danych (czyli przenośny czytnik RFID) wykonujących swoje zadania tu i teraz. Wraz z czytnikami mobilnymi wdrażamy specjalne oprogramowanie (aplikacje mobilne Android), udoskonalające wiele procesów, które do tej pory były wykonywane ręcznie. Skanowanie RFID uwalnia od konieczności długotrwałej, żmudnej pracy i eliminuje pomyłki.

Kolektor danych i skaner RFID w jednym pozwalają zwiększyć wydajność pracy dzięki swojej niezawodności i połączeniu najważniejszych funkcjonalności obu urządzeń. W naszej ofercie znajdują się kolektory danych znanych marek: Zebra, Xerafy i inne. To najpopularniejsze i najchętniej wybierane modele, które wyróżnia wysoka jakość i doskonała cena.

Zobacz jak w praktyce wygląda praca z kolektorem RFID UHF

Skanowanie podczas inwentaryzacji pomieszczenia kolektorem danych z czytnikiem RFID UHF oraz aplikacją Mobilna Inwentaryzacja.

 

Kolektor danych (przenośny czytnik RFID) zmniejsza prawdopodobieństwo pomyłek dzięki dokładniejszymi sczytywaniu etykiet RFID. Wybierając kolektor danych, możesz łatwo zrewolucjonizować znakowanie zasobów swojej firmy, odchodząc od klasycznych kodów kreskowych. Przesyłanie danych odbywa się znacznie szybciej, gromadzone dane są bezpieczne i gotowe do analizy w dowolnym momencie dzięki systemowi RFID. Kolektor danych to niewielkie, poręczne urządzenie, które pomaga na co dzień wielu firmom skutecznie zarządzać swoim majątkiem.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.