Elektroniczny pomiar czasu na zawodach biegowych w Oławie

Sezon wakacyjny w pełni,  klienci PWSK  wykorzystują w praktyce systemy RFID do pomiaru czasu na zawodach sportowych. Z okazji otwarcia ścieżki biegowej Zaodrzańska Agrafka, odbył się III Bieg Harcownika w Oławie na dystansie 10km.  Na starcie imprezy zorganizowanej przez Klub Biegacza stanęło prawie 200 osób.
Elektroniczny pomiar czasu RFID na zawodach biegowych w Oławie

Zawodnicy wystartowali wszyscy w jednej grupie.  System mierzył czas netto, rejestrując chipy RFID każdego przebiegającego START biegacza.  Chipy RFID przytwierdzone były do numerów startowych umieszczonych na klatce piersiowej.

Na linii mety zainstalowano na specjalnych stojakach cztery anteny i czytnik UHF, dostarczone i przygotowane przez firmę  PWSK z Gliwic.

elektroniczny-pomiar-czasu-na-zawodach-biegowych

Całością sterowała najnowsza wersja oprogramowania Elektroniczny Pomiar Czasu Sportowców.

Moduły programu Elektroniczny Pomiar Czasu na Zawodach Sportowych:

  • Rejestracja zawodników i programowanie chipów startowych
  • Rejestracja zawodów – START, Punkty Kontrolne i META
  • Prezentacja wyników

Po raz kolejny,  Program Pomiaru Czasu pokazał swoje bardzo mocne strony.  Duże zaawansowanie techniczne połączone z przyjaznością dla użytkownika prezentuje bieżące wyniki z podziałem na grupy i kategorie wg wymagania konkretnej trasy i zawodów.

Oprogramowanie pomiarowe jest tak uniwersalne, że doskonale sprawdzi się w każdej dyscyplinie sportowej:  bieg, maraton, triathlon, zawody rowerowe szosowe, MTB, zawody narciarskie, wyścigi hipiczne, quady i wiele innych.

Wszystkim klientom życzymy znakomitych imprez, a zawodnikom rekordowych wyników!

Przeczytaj także:

Darmowy ebook

Jak zarządzać procesami firmy z RFID?

Zobacz także

Kategorie

Pobierz bezpłatnego e-booka

Jak prawidłowo zarządzać procesami firmy dzięki RFID?Zaznacz, jeżeli zgadzasz się z polityką prywatności, możliwością usunięcia swoich danych i chcesz otrzymywać materiały szkoleniowe i informacyjne w postaci PDF, wideo i maili.