Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

PWSK dystrybutorem tagów RFID firmy Confidex

Anteny UHF do systemu RFID Navigator
W ramach umowy dystrybucyjnej PWSK będzie świadczył serwis i kompleksową obsługę klientów.

Tagi RFID Confidex – o Firmie

Confidex to szybko rozwijająca się fińska firma o zasięgu międzynarodowym. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości tagów, chipów i  etykiet RFID. Produkty Confidex są na szeroką skalę wykorzystywane w logistyce, przemyśle oraz przy oznaczaniu majątku, jak na przykład przy zarządzaniu i ewidencji sprzętu IT.Zastosowanie tagów RFID Confidex sprawia, że łańcuchy dostaw, transakcje, uwierzytelnianie towarów i ludzi stają się bardziej wydajne i bezpieczne. Pomaga to przedsiębiorcom sprostać stojącym przed nimi wyzwaniom.Zapraszamy do sklepu RFID Polska z ofertą Confidex.Szczególnie chcieliśmy polecić wszechstronny w zastosowaniu tag Confidex Steelwave Micro II  działający na różnych powierzchniach w tym metalowych. Charakteryzuje się on dobrym zasięgiem odczytu.Tag-rfid-confidex-micro-II

Zarządzanie zasobami z RFID - przydatne artykuły i linki

Darmowy e-book 8 schematów wdrożeń RFID

Pobierz e-booka

Zanim opuścisz naszą stronę pobierz bezpłatnego e-booka, w którym znajdziesz 8 sprawdzonych schematów wdrożeń systemów RFID.

Wykorzystaj je w swojej firmie!

Zapytaj o produkt

Wyślij pytanie o dostępność, specyfikację techniczną, zastosowanie lub inne aspekty związane z tym produktem.