Tagi RFID Confidex

PWSK dystrybutorem tagów RFID firmy Confidex

Miło nam poinformować klientów i partnerów, że firma PWSK podpisała umowę z jednym z największych na świecie dostawców tagów RFID, stając się dystrybutorem firmy Confidex. Dzięki temu zyskują ułatwiony dostęp do tagów RFID Confidex i wysoko skutecznych elementów potrzebnych do budowy systemu RFID.

W ramach umowy dystrybucyjnej PWSK będzie świadczył serwis i kompleksową obsługę klientów.

Tagi RFID Confidex – o Firmie

Confidex to szybko rozwijająca się fińska firma o zasięgu międzynarodowym. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości tagów, chipów i  etykiet RFID. Produkty Confidex są na szeroką skalę wykorzystywane w logistyce, przemyśle oraz przy oznaczaniu majątku, jak na przykład przy zarządzaniu i ewidencji sprzętu IT.

Zastosowanie tagów RFID Confidex sprawia, że łańcuchy dostaw, transakcje, uwierzytelnianie towarów i ludzi stają się bardziej wydajne i bezpieczne. Pomaga to przedsiębiorcom sprostać stojącym przed nimi wyzwaniom.

Zapraszamy do sklepu RFID Polska z ofertą Confidex.

Szczególnie chcieliśmy polecić wszechstronny w zastosowaniu tag Confidex Steelwave Micro II  działający na różnych powierzchniach w tym metalowych. Charakteryzuje się on dobrym zasięgiem odczytu.

Tag-rfid-confidex-micro-II

 

Zobacz pozostałe wpisy. Znajdź wiedzę i inspirację.

RFID w szpitalu - znakowanie sprzętu medycznego

RFID w szpitalu i służbie zdrowia

Technologia RFID umożliwia bezkontaktową identyfikację obiektów  aparatury medycznej i pacjentów. Coraz częściej zyskuje na znaczeniu w organizacji działalności placówek służby zdrowia. Z powodzeniem wspiera szpitale, kliniki, czy domy opieki, gdzie pomaga efektywniej kontrolować zasoby i zarządzać majątkiem, pracą lekarzy, a także leczeniem pacjentów.

ZOBACZ WPIS