Miło nam poinformować klientów i partnerów, że firma PWSK podpisała umowę z jednym z największych na świecie dostawców tagów RFID, stając się dystrybutorem firmy Confidex. Dzięki temu zyskują ułatwiony dostęp do tagów RFID Confidex i wysoko skutecznych elementów potrzebnych do budowy systemu RFID.

W ramach umowy dystrybucyjnej PWSK będzie świadczył serwis i kompleksową obsługę klientów.

Tagi RFID Confidex – o Firmie

Confidex to szybko rozwijająca się fińska firma o zasięgu międzynarodowym. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości tagów, chipów i  etykiet RFID. Produkty Confidex są na szeroką skalę wykorzystywane w logistyce, przemyśle oraz przy oznaczaniu majątku, jak na przykład przy zarządzaniu i ewidencji sprzętu IT.

Zastosowanie tagów RFID Confidex sprawia, że łańcuchy dostaw, transakcje, uwierzytelnianie towarów i ludzi stają się bardziej wydajne i bezpieczne. Pomaga to przedsiębiorcom sprostać stojącym przed nimi wyzwaniom.

Zapraszamy do sklepu RFID Polska z ofertą Confidex.

Szczególnie chcieliśmy polecić wszechstronny w zastosowaniu tag Confidex Steelwave Micro II  działający na różnych powierzchniach w tym metalowych. Charakteryzuje się on dobrym zasięgiem odczytu.

Tag-rfid-confidex-micro-II

 

Pin It on Pinterest

Share This
ebook pomiar czasu w sporcie

Zarejestruj się i pobierz:

demo Programu Zawody

filmik "Jak ustawić anteny"

Poradnik "Elektroniczny Pomiar Czasu"

Darmowe dla osób zarejestrowanych.

Pamiętaj, nigdy nie udostępnimy
Twojego adresu email.
W każdej chwili możesz się wypisać.


Podaj swój główny adres email:
Klikając na ten link wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę PWSK dla celów marketingowych. Równocześnie zostałem poinformowany o możliwości trwałego usunięcia moich danych z zasobów firmy PWSK.

Chcę otrzymywać materiały szkoleniowe i informacyjne.

Zapoznałem się z Polityką prywatności i ją akceptuję.


Dziękujemy! Pomyślnie dodano adres e-mail do listy!