Wykorzystując technologię RFID, firma PWSK opracowała nowatorski System Kontroli Bagażu, wspomagający pracę służb celnych. Pozwala on na szybką identyfikację bagaży, których zawartość nie została oclona. Z systemu korzystają już międzynarodowe polskie lotniska: Katowice Pyrzowice i Gdańsk.

 

Nowe wdrożenie: Port Lotniczy w Balicach

System kontroli bagaży firmy PWSK został już wdrożony na nowym terminalu przylotowym międzynarodowego lotniska w Pyrzowicach oraz w Porcie Lotniczym im. L. Wałęsy w Gdańsku. Rozwiązanie szybko uzyskało pozytywną opinię pracowników służby celnej.

Kolejne wdrożenie- tym razem  na lotnisku w Balicach również zakończyło się sukcesem.

Niniejszym potwierdza się owocną współpracę Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie z firmą PWSK przy realizacji zakupu i wdrożenia Systemu RFID kontroli celnej bagażu (….). Współpraca ta (….) pozwala zarekomendować firmę PWSK jako oferenta nowoczesnej technologii automatycznej kontroli bagażu oraz bardzo rzetelnego wykonawcy tego systemu (…)

Dobrze dopracowany i niezawodny system został nagrodzony listem referencyjnym wystawionym przez Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie.

List referencyjny Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie - system kontroli bagażu w Balicach wdrożony

List referencyjny Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie

 

Identyfikacja podejrzanego bagażu

Problem identyfikacji podejrzanego bagażu istnieje na lotniskach od zawsze, a pomysłowość przemytników przekracza kolejne granice. Mimo, że celnicy mają swoje sposoby na szybką identyfikację bagażu z jego właścicielem, czasami są one jednak zawodne. Z pomocą przyszły czipy i technologia RFID.

Automatyczna kontrola bagaży

Nowoczesny System Kontroli Bagażu  zaprojektowany przez inżynierów z firmy PWSK wspomaga walkę służby celnej z próbami uniknięcia przez pasażerów kontroli celnej oraz uiszczenia cła. Tym samym eliminuje nielegalne towary przemycane w walizkach.  Zapewnia zwiększoną, automatyczną kontrolę bagażów przechodzących przez hol na lotnisku.

system kontroli bagażu - Port Lotniczy w Balicach

 

Konstrukcja systemu i oprogramowania zapewnia pewność działania i wygodę użytkowników oraz pasażerów.
Na całość składa się autorski program komputerowy PWSK, obsługujący przejście pomiędzy terminalem przylotowym a pozostałym terenem lotniska, specjalnie do tego dobrane szybkie i niezawodne czytniki RFID dalekiego zasięgu, oraz odpowiednie, kamuflowane anteny RFID UHF.
System w wersji standardowej podnosi wykrycie nieoclonych towarów aż o 95%.

Pin It on Pinterest

Share This
ebook pomiar czasu w sporcie

Zarejestruj się i pobierz:

demo Programu Zawody

filmik "Jak ustawić anteny"

Poradnik "Elektroniczny Pomiar Czasu"

Darmowe dla osób zarejestrowanych.

Pamiętaj, nigdy nie udostępnimy
Twojego adresu email.
W każdej chwili możesz się wypisać.


Podaj swój główny adres email:
Klikając na ten link wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę PWSK dla celów marketingowych. Równocześnie zostałem poinformowany o możliwości trwałego usunięcia moich danych z zasobów firmy PWSK.

Chcę otrzymywać materiały szkoleniowe i informacyjne.

Zapoznałem się z Polityką prywatności i ją akceptuję.


Dziękujemy! Pomyślnie dodano adres e-mail do listy!