System Kontroli Bagażu firmy PWSK wdrożony na kolejnym lotnisku Kraków Balice

Wykorzystując technologię RFID, firma PWSK opracowała nowatorski System Kontroli Bagażu, wspomagający pracę służb celnych. Pozwala on na szybką identyfikację bagaży, których zawartość nie została oclona. Z systemu korzystają już międzynarodowe polskie lotniska: Katowice Pyrzowice i Gdańsk.

 

Nowe wdrożenie: Port Lotniczy w Balicach

System kontroli bagaży firmy PWSK został już wdrożony na nowym terminalu przylotowym międzynarodowego lotniska w Pyrzowicach oraz w Porcie Lotniczym im. L. Wałęsy w Gdańsku. Rozwiązanie szybko uzyskało pozytywną opinię pracowników służby celnej.

Kolejne wdrożenie- tym razem  na lotnisku w Balicach również zakończyło się sukcesem.

Niniejszym potwierdza się owocną współpracę Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie z firmą PWSK przy realizacji zakupu i wdrożenia Systemu RFID kontroli celnej bagażu (….). Współpraca ta (….) pozwala zarekomendować firmę PWSK jako oferenta nowoczesnej technologii automatycznej kontroli bagażu oraz bardzo rzetelnego wykonawcy tego systemu (…)

Dobrze dopracowany i niezawodny system został nagrodzony listem referencyjnym wystawionym przez Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie.

List referencyjny Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie - system kontroli bagażu w Balicach wdrożony

List referencyjny Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie

 

Identyfikacja podejrzanego bagażu

Problem identyfikacji podejrzanego bagażu istnieje na lotniskach od zawsze, a pomysłowość przemytników przekracza kolejne granice. Mimo, że celnicy mają swoje sposoby na szybką identyfikację bagażu z jego właścicielem, czasami są one jednak zawodne. Z pomocą przyszły czipy i technologia RFID.

Automatyczna kontrola bagaży

Nowoczesny System Kontroli Bagażu  zaprojektowany przez inżynierów z firmy PWSK wspomaga walkę służby celnej z próbami uniknięcia przez pasażerów kontroli celnej oraz uiszczenia cła. Tym samym eliminuje nielegalne towary przemycane w walizkach.  Zapewnia zwiększoną, automatyczną kontrolę bagażów przechodzących przez hol na lotnisku.

system kontroli bagażu - Port Lotniczy w Balicach

 

Konstrukcja systemu i oprogramowania zapewnia pewność działania i wygodę użytkowników oraz pasażerów.
Na całość składa się autorski program komputerowy PWSK, obsługujący przejście pomiędzy terminalem przylotowym a pozostałym terenem lotniska, specjalnie do tego dobrane szybkie i niezawodne czytniki RFID dalekiego zasięgu, oraz odpowiednie, kamuflowane anteny RFID UHF.
System w wersji standardowej podnosi wykrycie nieoclonych towarów aż o 95%.

Pin It on Pinterest

Share This
ebook pomiar czasu w sporcie

Zarejestruj się i pobierz:

demo Programu Zawody

filmik "Jak ustawić anteny"

Poradnik "Elektroniczny Pomiar Czasu"

Darmowe dla osób zarejestrowanych.

Pamiętaj, nigdy nie udostępnimy
Twojego adresu email.
W każdej chwili możesz się wypisać.


Podaj swój główny adres email:

Dziękujemy! Pomyślnie dodano adres e-mail do listy!