Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Poznaj nasz nowy system – RFID Navigator

Anteny UHF do systemu RFID Navigator

Nasz zespół ekspertów w RFID Polska opracował nowoczesne rozwiązanie dla firm, które szukają skutecznych sposobów zarządzanie zasobami. Wykorzystanie technologii RFID i możliwość integracji systemów sprawia, że RFID Navigator daje natychmiastową korzyść krótko po wdrożeniu.

Zastosowanie RFID Navigator

RFID Navigator to modułowy program, który sprawdzi się tam, gdzie konieczne jest śledzenie produktu w trakcie produkcji, kontrola stanów magazynowych, majątku i osób. Zebrane informacje dostarczy Ci w szybki i czytelny sposób. Dzięki systemowi otrzymasz dane o przepływie towarów, wąskich gardłach procesów i innych problemach, których poprawa znacząco usprawni działanie Twojej firmy. RFID Navigator sprawdza się w wielu branżach, a to dzięki wykorzystaniu modułów i ich dowolnej konfiguracji. W ramach systemu możliwe jest między innymi:

System współpracuje także z systemem ewakuacji, traceability czy systemem Kanban. Stworzenie kompleksowego, inteligentnego, a przede wszystkim elastycznego systemu RFID, było głównym zamierzeniem w RFID Polska. Dzięki wielu latom doświadczenia w pracy z różnymi firmami, opracowaliśmy rozwiązanie dla wielu przedsiębiorstw.

Zbuduj swój system z modułami RFID Navigator

RFID Navigator jest systemem, do którego dopasujesz moduły, w zależności od swoich potrzeb. Dostępne moduły RFID Navigator to:

Aplikacja RFID Navigator Manager – zarządzaj swoim systemem

Aplikacja RFID Navigator Manager pozwala w optymalny sposób zarządzać systemem RFID Navigator i zasobami takimi jak zarządzanie: majątkiem trwałym, materiałami w produkcji, towarami, narzędziami, częściami zamiennymi, a także monitorować pracowników.

RFID Navigator Gate – kontroluj przepływ osób i towarów

RFID Navigator Gate to moduł stworzony do rejestracji wejść i wyjść w szybki i inteligentny sposób. Wybierając ten moduł, możesz kontrolować przepływ osób i towarów w obrębie wyznaczonej strefy. Ten moduł znajduje zastosowanie w logistyce, produkcji, w szpitalach, archiwach i wszędzie tam, gdzie jest potrzebna kontrola wstępu. 

RFID Navigator ReadApp – swobodnie odczytuj i zbieraj dane

RFID Navigator ReadApp jest modułem, który odczytuje zebrane dane z identyfikatorów EPC i TID tagów. Zgromadzone informacje zbierane są w bazie danych, gdzie swobodnie możesz je przeglądać, filtrować i analizować.

RFID Navigator Integration – zintegruj wszystkie swoje systemy
RFID Navigator Integration sprawdzi się, jeśli potrzebujesz integracji z innymi systemami, których używasz w swojej firmie. RFID Navigator dzięki temu modułowi połączy się z ERP, MES, WMS i EAM.

Jak działa system?

Działanie systemu RFID Navigator można podzielić na trzy najważniejsze etapy: przyjęcie i oznakowanie wyrobu, śledzenie przepływu towaru, śledzenie i analiza zebranych danych. Do zalet RFID Navigator należy między innymi integracja z innymi systemami a także praca ze standardowymi kodami kreskowymi. System działa z wybranymi modułami dlatego z łatwością dostosujesz go do swoich potrzeb, maksymalizując zyski w swoim przedsiębiorstwie tak, jak chcesz.

Jeśli nie masz doświadczenia w pracy z systemami RFID, możesz liczyć na wiedzę ekspercką naszego zespołu, który wybierze i przybliży moduły najlepsze dla Twojego biznesu.

Zarządzanie zasobami z RFID - przydatne artykuły i linki

Darmowy e-book 8 schematów wdrożeń RFID

Pobierz e-booka

Zanim opuścisz naszą stronę pobierz bezpłatnego e-booka, w którym znajdziesz 8 sprawdzonych schematów wdrożeń systemów RFID.

Wykorzystaj je w swojej firmie!

Zapytaj o produkt

Wyślij pytanie o dostępność, specyfikację techniczną, zastosowanie lub inne aspekty związane z tym produktem.